úterý 30. října 2012

Výstava v galerii Zahrada

Letošní rok je pro mé šperky přelomový.


Galerie Zahrada v Karlové studánce o ně projevila zájem, tak je od letošních prázdnin můžete vidět vystavené naživo. Určitě to stojí za to, protože fotografie nikdy nedokáže vykreslit krásu šperku jako takového. Není nad to prohlédnout si lesk a jednotlivé detaily a probádat, jak to dotyčný člověk asi vyrobil.
Je tam prý nejčistší vzduch ve střední Evropě. Jezdím tam moc ráda, Karlova studánka je centrem, které vzkvétá. Více z otevření se dočtete v tomto článku. Galerie mne momentálně naprosto vytížila, všechny šperky putují tam, nebo šiji šperky přímo na zakázku. Ale nemějte obavy, sem tam si nějaký ten soutěžní úlet dopřeji, bez toho nevydržím :-)

Malý náhled přímo do galerie ( ale jsou to jenom fotky ).


      

Tak až budete mít cestu kolem, určitě to tam běžte okouknout, sochy zůstávají stejné, ale šperky se rychle mění. Galerie bude mít otevřeno i přes zimu o víkendech. Můžete si tam dát kávičku a určitě i něco ostřejšího pro zahřátí se tam najde. Prostě si tam jen tak posedíte v ledové jeskyni ( ale bude v ní teplo ), navíc si prohlédnete krásné exponáty od výtvarníků z celé české republiky.

Žádné komentáře:

Okomentovat